Ne vien tik kalkės

SVEIKI ATVYKĘ Į NORDKALK!

Kalkakmenio verslo lyderis
Nordkalk tai pirmaujanti kalkakmenio gavybos ir perdirbimo kompanija Baltijos jūros regione. Mes tiekiame žaliavas daugeliui pramonės šakų savo sprendimais prisidėdami prie oro bei vandens valymo procesų, o taip pat ir prie dirvožemio derlingumo padidinimo žemės ūkyje.

Korporacija „NORDKALK" yra Šiaurės Europos, Baltijos jūros regiono lyderė, vykdanti aukščiausios kokybės kalkakmenio gavybą ir jo produktų gamybą.

„NORDKALK“ savo veiklą Baltijos šalyse pradėjo vykdyti dar 1994 metais, kai Lietuvos ir Latvijos cukraus fabrikai Švedijoje esančios Gotlando salos kalkakmenį pripažino tinkamiausiu cukraus pramonei.

„NORDKALK" Baltijos šalių žemės ūkiui tiekia smulkintą kalkakmenį, naudojamą pašarų gamybai ir dirvožemio rūgštingumui mažinti, o aplinkos apsaugos, statybos ir chemijos pramonei – kalkakmenį bei kalkes. 

Siūlomi produktai ir tiekimo būdai: iš gamyklų, esančių Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Suomijoje, tiekiami kalkakmenio miltai, įvairių frakcijų kalkakmenis, negesintos ir gesintos kalkės, volastonitas. 

Please read more in English

Leader in Northern Europe

Nordkalk is the leading limestone company in Northern Europe. We deliver essential raw materials to numerous industries, and our solutions contribute to clean air and water as well as productivity of agricultural land.