NORDKALK ATRIGRAN GRANULĒTAIS KAĻĶIS ĀTRI PAAUGSTINA AUGSNES PH LĪMENI

Nordkalk AtriGran ir granulēts kaļķis augsnes uzlabošanai, kas izgatavots no īpaši smalkām un augstvērtīgām izejvielām. Ātrdarbīgais, putekļus nesaturošais kaļķis ir īpaši piemērots, piemēram, skābu, problemātisku lauku pareizai kaļķošanai. Pateicoties granulveida formai, produkts ir viegli izvietojams ar mēslojuma izkliedētāja palīdzību.

AtriGran tāpat kā augsnes uzlabošanas kaļķi ātri paaugstina lauka pH līmeni, efektīvi uzlabo barības vielu uzņemšanu augiem un aizsargā augus pret smago metālu, piemēram, alumīnija un dzelzs kaitīgo ietekmi. pH līmeņa paaugstināšana veicina augsni sadalošo baktēriju darbību, un tādējādi kaļķošana uzlabo augsnes daļu struktūru.

Noskatieties video par

Lietošanas apjoms

Ieteicamie lietošanas daudzumi (kg/ha) ar 1-2 gadu intervālu. Kaļķošanas daudzums ir atkarīgs no pH sākuma līmeņa un augsnes tipa.

AtriGran-suursäkki

Leader in Northern Europe

Nordkalk is the leading limestone company in Northern Europe. We deliver essential raw materials to numerous industries, and our solutions contribute to clean air and water as well as productivity of agricultural land.